Burun estetiği sonrası yeni burnunuzun şekli nasıl olmalı?

Burun estetiği olacak kişiler en çok yeni burnum acaba nasıl olacak diye merak ederler.Öncelikle erkeklerde ve kadınlarda yapılacak yeni burun, temelde farklılıklar göstermektedir. Erkeklerde burun sırtı daha düz, kadınlarda hafif açılı olmalıdır. Erkeklerde burun daha tok ve yüzün kemik genişliğine uygunken kadınlarda yüzle orantısını kaybetmeyecek şekilde daha küçük olmalıdır.

yüz hatları yeni burnun oluşturulmasında çok önemlidir. Yeni burnunuz için en önemli hedef ise doğal ve yüze uyumlu olmasıdır.

Doğal burun; burun sırtının aşırı oyuk olmadığı, burun ucunun çok fazla kalkık durmadığı, burun ucunun sivri olmadığı, yuvarlak ve geniş görünmediği, mandalla sıkılmış gibi bir izlenim meydana getirmediği, burun sırtının pürüzsüz, burnun simetrik, dudakla arasındaki açının normal sınırlarda olduğu, burun sırtının da yandan bakışta makul seviyede açılı olmasını ifade eder.

Doğal bir burun, kaş ve gözlerin daha güzel göründüğü, bakışların anlamını yitirmediği ya da bakışların daha bir anlam kazandığı, hatların yumuşadığı, sinirli ifadenin kaybolduğu, özgüvenli ve yumuşak bir ifade katmalıdır yüze.

Burnunuzun nasıl olabileceğini gösteren programlar var ve bunun üzerinde çalışarak yeni burnunuzun şeklini kabaca gösterebiliyoruz.

Tüm bunlar bizim hedeflerimizdir ama unutulmamalıdır ki her burnun yapısı farklıdır. Operasyon öncesi burnun özelliklerinin değerlendirilmesi ve iyi bir analiz yapılması şarttır. Şu unutulmamalıdır ki kumaş ne kadar iyi ise ortaya çıkarılacak elbise de o kadar iyi olmaktadır ve üzerinizde çok daha güzel durmaktadır. Dolayısıyla sizin burnunuzun yapısı yeni burnunuz için de en önemli belirleyici noktayı oluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın