Op. Dr. Muhammet Dilber

İSTANBUL BURUN ESTETİĞİ MERKEZİ

Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden  mezun oldu. Aynı üniversitenin Kulak Burun Boğaz bölümünde ihtisasını başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul’a geldi. Beş yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi  ve Amerikan Hastanesinde gerçekleştirdi. Bu süre içerisinde kendi alanında farklı yaklaşık 5000 civarında başarılı ameliyat yaptı. Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik  veya  balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması  ve alerji konularında ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen kulak burun boğazla ilgili ve branşı ile alakalı  estetik operasyonlarla  ilgili kongre,  seminer ve  kursları düzenli olarak takip etmektedir.  Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Kurun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneği, Avrupa yüz estetik cerrahisi  derneği, Avrupa alerji ve immünoloji derneği üyesidir.